Podstrona: Kształcenie na odległość Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych / Wizytówka pracownika PRz

Kształcenie na odległość Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

14-03-2020 r.
, red. Paweł Hydzik

Szanowni Państwo,

Wszyscy studenci mający ze mną zajęcia w semestrze letnim 2019/2020!

Realizując zadanie kształcenia na odległość informuję, że w terminach zajęć przewidzianych planem studiów ( a także w innych terminach) będę wysyłał Państwu zagadnienia, materiały i źródła do realizowanych przedmiotów.

Jestem dostępny dla Państwa w terminach zajęć i konsultacji przez telefon ( numer wysłany będzie przez USOS) i przez USOS-mail oraz  przez webmail: phydzik w domenie prz.edu.pl.

W razie pytań/wniosków/wątpliwości proszę Starostów i szefów poszczególnych grup o kontakt telefoniczny lub email.

Proszę o systematyczną pracę.

Paweł Hydzik

Powrót do listy aktualności